Deze 1e Pinksterdag gaan we Almelo vanaf het water verkennen. En dat is verrassend leuk !!
We verzamelen om 13.45 uur bij Proeflokaal België, Schuttenstraat 2 waar we eerst iets kunnen drinken. Om 14.30 uur stappen we in de kano en volgen een route door de mooiste wateren van Almelo, waaronder de Aa, de Hagen en de Loolee.
Zo rond 16.30 uur zijn we terug in het centrum. Hopelijk is het mooi weer zodat we nog even kunnen nazitten op het terras om samen iets te drinken.
Omdat het een Social Deal is zijn de kosten voor deze sportieve activiteit laag, slechts € 6,95 per persoon. Drankjes zijn ook voor eigen rekening.
Let op het aantal kaarten is beperkt dus wacht niet te lang met aanmelden.
Er is een grote parkeerplaats tegenover Chinees Restaurant Grand Palace, Marktstraat 11, 7607 HD Almelo. Op zondag gratis parkeren. Vanaf daar is het 2 minuten lopen naar Proeflokaal België.
Opgave uiterlijk 13 mei. Als je kunt, graag aanmelden via de site, dat is overzichtelijker voor iedereen.